Alma K · Bumble and bumble · Christophe Robin · Clarins · Clinique · Collistar · empties · Masmi · Ole Henriksen · Origins

Spotrebované produkty – február 2021

Hoci je február najkratší mesiac a tento článok nevychádza úplne na jeho konci, podarilo sa mi spotrebovať rovnú desiatku produktov. Z toho deväť má v tejto rubrike premiéru a iba jeden sa tu nachádza opakovane.

Tým aj začnem – čistiace tekuté mydlo na tvár s podtitulom Mild od Clinique (30 ml) netreba podrobne predstavovať. Pravidelne sa u mňa objaví prostredníctvom darčeku k nákupu; tento exemplár pochádza z adventného kalendára. Samostatne si ho kupovať nebudem (preferujem iné spôsoby čistenia pleti / odličovania), avšak ak sa ku mne dostane v takomto formáte, rada ho využijem.

Objemová stylingová pena Full Form Soft Mousse (150 ml) z radu Bb thickening od Bumble and bumble ma nadchla jednak svojou ľahkosťou, ale zároveň svojou schopnosťou urobiť a hlavne udržať objem na krátkych ale aj dlhších (na moje pomery) vlasoch. Viac o nej nájdete v tomto článku. Určite ju nemám naposledy.

Očný krém Banana Bright Cream (15 ml) od Ole Henriksen som zaradila medzi moje TOPky druhej polovice roka 2020. Perfektne hydratoval a rozjasnil, potlačil jemné linky v očnom okolí a ani mi neprekážalo, že je parfumovaný. Podrobnosti o ňom sa dočítate tu. Je veľmi pravdepodobné, že si ho v budúcnosti opäť zadovážim.

Inovovanú verziu gélového kremu Moisture Surge Intense (30 ml) od Clinique som zasa predstavila v tomto článku. Vyhovoval mi po všetkých stránkach a po dlhej dobe môžem povedať, že sa jedná o zmenu k lepšiemu (čo nebýva pri kozmetike vždy pravidlom). Na koniec zimy je to pre mňa ideál. Určite si ho kúpim znova.

Vyživujúce telové maslo z radu Hydrate (250 ml) od Alma K. sa mi zo začiatku dosť páčilo – vôňou, textúrou, aj zamatovým pocitom, ktorý zostával po použití na pokožke. Bohužiaľ, pri dlhšom používaní som zistila, že nie je až tak výživné a na úplne chladné dni skrátka nestačí. Znovu si ho nekúpim, ale rada vyskúšam aj iné produkty z tohto radu.

Emulzia na intímnu hygienu Masmi Organic Care (250 ml) bola príjemná, obsahovala levanduľový olej, po ktorom aj nádherne jemne voňala. Písala som o nej tu. Celkom som si ju obľúbila a je možné, že si ju počase kúpim znova.

Collistar Anti-Age Talasso Scrub (700 g) som recenzovala tu. Prijala som ho pomerne rozpačito a to sa nezmenilo ani po dopoužívaní. Úplne ma nenadchla vôňa – očakávala som trochu iné citrusy, plus olejovej zložky v ňom bolo málo a v závere už bol pomerne suchý. Aj vzhľadom na pomer cena/výkon si ho už druhý raz nekúpim.

Comfort Scrub (50 ml) od Clarins má svoju recenziu tu. Svoju funkciu splnil, ale prišiel mi taký neutrálny – neurazil ani nenadchol. V tejto kategórii mám iných favoritov a preto tento produkt už znova nepotrebujem.

Sérum Plantscription (15 ml) od Origins dostalo priestor v tomto článku. Bola to miniatúra z adventného kalendára a nezaujala ma až tak, že by som musela mať plné balenie. A ani by to už asi nebolo možné – na sociálnych sieťach značky som sa dočítala, že produkt prešiel zmenou a na jeho miesto prišlo multifunkčne sérum, ktoré sa dá použiť aj na očné okolie a dekolt.

O tuhom šampóne Christophe Robin (100 g) som písala na tomto mieste. Ako šampón ma veľmi nepresvedčil (i keď ako núdzovka prečo nie), ale rada som ho používala na telo. A navyše bol praktický na cestách (aj keď ich veru veľa nebolo a dorazila som ho v domácich podmienkach). Je možné, že príležitostne si ho kúpim znova.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s