Avene · Clarins · Clinique · Durance · empties · Estée Lauder · L`Occitane · Vichy

Spotrebované produkty – január 2021

Na konci prvého mesiaca roka 2021 sa v mojej taške na spotrebovance objavilo jedenásť prázdnych obalov – presnejšie šesť recidivistov a päť noviniek.

Sviečka Durance Au Pied du Sapin (180 g), termálna voda Avene (300 ml a 50 ml), a trojica od Clinique: Moisture Surge Overnight Mask (30 ml), Bottom Lash Mascara (2 ml) a krém Comfort on Call (50 ml) – to všetko su moje osvedčené stálice, ktorých sa nemienim vzdať ani v budúcnosti.

Ďalšou sviečkou, ktorú som spotrebovala, bola Ambre Etoilé (75 g) tiež od Durance. Písala som o nej na Instagrame. Bola to vianočné limitka 2020; ak sa objaví niekedy v budúcnosti, rada sa k nej vrátim.

Inovované sérum Advanced Night Repair (20 ml) od Estée Lauder som recenzovala tu. Zaradila som ho aj do svojich topiek druhej polovice roka 2020, a to myslím hovorí za všetko. Keďže je jeho cenna vyššia, počkám na nejakú tú zľavovú akciu v niektorej z parfumerií, ale už teraz sa neviem dočkať ďalšieho balenia.

O sprchovacom oleji Amande (250 ml) od L`Occitane som písala na tomto mieste. Bol funkčný, navyše krásne voňal, ale akosi som v ňom nenašla žiadnu pridanú hodnotu. Iné produkty z rovnakého radu (peeling, telový krém) som si zamilovala, ale u tohto oleja nevidím dôvod kupovať si ho znova.

V tom istom článku som sa venovala aj dezodorantu / antipersirantu od Clarins (50 ml). Keďže sa umiestnil medzi prepadákmi roka, môj verdikt je jasný – nikdy viac. Napriek tomu som ho spotrebovala (aj vzhľadom na cenu) – v domácich podmienkach a v zimnom období je povedzme dostatočný, ale čakala som viac.

Šampón Dercos (200 ml) od Vichy (podrobnosti tu) pre vitalitu vlasov, ktorý sa odporúča pri problémoch s padaním vlasov (ako doplnok liečby) bol ako akýkoľvek iný šampón, ktorý toto nemá v popise. Nevšimla som si počas jeho používania žiadnu zmenu. Medzi šampónmi mám iných favoritov a tento už znova nepotrebujem.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s