giveaway

Siedme výročie blogu / sedem náhodných faktov o mne / GIVEAWAY

Mesiac február je od istého času môjmu srdcu veľmi blízky – narodeniny oslavujú obe moje deti a oslavuje aj môj blog. A dnes je ten deň – je to presne sedem rokov, čo som ho spustila a uverejnila svoj prvý článok.

food person happy smoke
Photo by Matthias Zomer on Pexels.com

Minulý rok som na výročie zabudla (nuž, mala som iné starosti), ale tento raz to oslávime! Mám pre vás balíček, ale než prejdeme ku konkrétnostiam, rozhodla som sa pre malú odbočku. Na blogoch aj youtubových kanáloch ma nesmierne baví formát “x náhodných faktov o mne”, ale doteraz som nemala príležitosť ho zakomponovať ku mne na blog. A keďže má blog sedem rokov, ponúkam dnes sedem náhodných faktov o mne.

(1) Milujem dezerty všetkého druhu. Málokedy obed nezakončím nejakou “sladkou bodkou”. Moje najobľúbenejšie dezerty sú tie s čokoládou. Naopak nemusím štrúdľu, gaštanové pyré a profiterolky.

(2) Som kat izbových rastlín. Ak by som sa mala riadiť postupnosťou “najprv sa nauč starať o rastliny, potom o zvieratá a až potom o deti”, tak nemám deti ani za milión rokov. Aktuálny počet rastlín u nás doma: 0; zvierat: 0. V novom byte by som sa ale nejaké tie rastliny chcela pokúsiť udržať pri živote, tak mi držte palce.

(3) Som zaťažená na plánovanie a hlavne zoznamy všetkého druhu. V práci by som sa bez zoznamov ďaleko nepohla, ale využívam ich aj aktuálne na rodičovskej (a samozrejme pri blogovaní).

(4) Absolútne nie som seriálový divák. Ak sa nedá príbeh vyrozprávať vrámci 90 minút (alebo 120, ak je to na tému, ktorá je mi určitým spôsobom blízka), strácam záujem. V posledných rokoch som síce začala sledovať nejaké seriály, ale väčšinou tak po dvoch sériách sa môj záujem vytratil a už som sa k nim nevrátila.

(5) Nedokážem zaspať, ak mám studené chodidlá. Pritom rada chodím bosá, ale na nohy je mi zima veľmi rýchlo. A tak, aj keď to nie je veľmi sexy, chodím veľkú časť roka spať v ponožkách.

(6) Aj keď si to trochu odporuje s bodom (3), mojou slabou stránkou je byť niekde včas. A to sa fakt snažím. Ale vždy mi do toho vstúpia nejaké okolnosti, ktoré moju snahu prekazia (a čím viac času mám, tým je to horšie). Tým pádom som veľmi hrdá, že som nikdy nezmeškala lietadlo a že aj na vlastnú svadbu som prišla načas.

(7) Neznášam piť čaj z malých hrnčekov. Ideálny rozmer pre mňa je pol litra (ale prežijem aj 300 ml). Keď prídem niekam do hotela a vidím, že na raňajkách majú šálky s rozmerom štamperlíka, tak to idem úplne do vývrtky. Našťastie existujú aj čajové kanvičky, to je celkom dobrý kompromis (aj keď to dolievanie ma až tak nebaví).

Prekvapilo vás niečo? Alebo máme niečo spoločné? Tak presne na tieto odpovede čakám, aby som potom z nich mohla vybrať jednu, ktorú obdarujem narodeninovým balíčkom.

IMG_6381p

Ten obsahuje: čistič pleti Advanced Night Micro Cleansing Foam od Estée Lauder, odličovacie obrúsky Douglas Essential, multifunkčný olej NUXE, make-upovú hubku od Real Techniques, miniatúru mascary High Impact Lash Elevating od Clinique, rúž Bare Pop od Clinique, kontúrku Draw the Line od Essence v odtieni 20 Rich Mahagony; k tomu prihodím nejaké vzorky (napríklad od Sisley alebo Kiehl`s) a to všetko zabalím do krásnej kozmetickej taštičky. (Giveaway nikto nesponzoruje, všetko sú to produkty nové a neotvorené, pochadzajúce z mojich prebytkov.)

Podmienky účasti sú tieto:

 • komentár k mojim siedmim náhodným faktom (či vás niečo prekvapilo, pobavilo, prípadne či máme niečo spoločné) a to buď tu pod článkom alebo na mojom instagrame pod poslednou fotkou;
 • doručovacia adresa vrámci EÚ (beriem na milosť aj prípadné účastníčky zo Spojeného kráľovstva).

Giveaway potrvá presne týždeň (do 2. marca 2020 do 23:59) a víťazku vyhlásim najneskôr vo štvrtok 5. marca 2020 doplnením tohto článku a aj na instagrame.

Edit: výherkyňou sa stala Martina Yari

2 myšlienky na “Siedme výročie blogu / sedem náhodných faktov o mne / GIVEAWAY

 1. Takže, moja milá Jarka, spoločné máme určite číslo 1 a 2 🙂
  k ostatným: 3) ja som skôr za intuitívne plánovanie ad hoc 😀 a teda skôr to hrá proti mne, že moc veci neplánujem,
  4) milujem seriály a skôr v posledných rokoch ma nebavia filmy,
  5) jediná situácia, kedy by som bola ochotná spať v ponožkách by bolo asi na dovolenke na Sibíri. Ponožky nenosím ani cez deň, ani v zime, iba ak už je fakt zima (väčšinou len ráno),
  6) skôr prídem niekde skôr ako neskôr, neznášam, keď meškám – takže občas aj plánujem :))
  7) najradšej pijem zo šálok strednej veľkosti ale nevadia mi ani malé 🙂

  Všetko najlepšie!

  Páči sa mi

 2. 1. Mam rada dezerty, ale nezakoncujem s nimi obed.
  2. Rastliny zväcsa u mna preziju.
  3. Neplanujem.
  4. Som serialovy divak.
  5. Vadia mi studene chodidla pri zaspavani.
  6. Snazim sa chodit na cas.
  7. Caj pijem z hrncekov beznej velkosti.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s