Sanctuary Spa · telovka

Zamerané na: Sanctuary Spa

Produkty telovej kozmetiky značky Sanctuary Spa sa už nejaký ten mesiac dajú kúpiť v sieti drogérií DM. Obľúbila som si telové maslo s parfumáciou zelený citrón + kvet pomarančovníka (článok tu), dokonca som si ho nedávno kúpila po druhý raz. Preto som sa potešila, keď som našla pod vianočným stromčekom celý set s touto vôňou a názvom More of What Makes You Happy.

IMG_5534

Obsahuje sprchovací gél, telové mlieko a miniatúru telového peelingu a pravdupovediac, až tak “happy” z nich nie som. Nie sú to zlé produkty, to by som klamala, ale ku každému z nich mám nejakú výhradu.

U sprchovacieho gélu, ktorý mimochodom s tými malými bublinkami vnútri vyzerá efektne, je to jeho pomerne malá penivosť. A to používam sprchovaciu “hubku”, ktorej zvyčajne stačí malé množstvo, aby sa rozpenila. Bohužiaľ, tuto musím použiť omnoho viac produktu, takže sa celkom obávam, ako dlho mi vydrží. Čo sa ostatného týka – intenzita vône je primeraná a cítim ju pri používaní, ale z pokožky už nie.

Telové mlieko má dobrú hustotu, je ľahké, rýchlo sa vsakujúce a nelepivé, avšak v úplne nevhodnom flakóne. Nedávkuje sa totiž pomocou pumpičky, ale iba cez odklápacie viečko vo vrchnáku. A to pri jeho hustote ide iba veľmi ťažko. Priznám sa, že som to po dvoch pokusoch vzdala. Počkám si, kým miniem telové maslo a toto mlieko premiestnim do nádoby po ňom. Inak som ale mala z neho dobrý dojem, v tejto pomerne teplej zime mi na hydratáciu stačí.

Najlepšie v mojom hodnotení dopadol telový peeling. Obsahuje veľa jemných čiastočiek (pripomínajú mi drobulinký morský piesok), ktoré pokožku tela nádherne vyhladzujú. Hoci obsahuje nejaké tie oleje, nezanecháva na pokožke olejový “povlak” a následná hydratácia je preto nutná. Čo mu ale trochu vyčítam (a vlastne aj sprcháču a telovému mlieku), je úplne banálne zloženie a v nepomere k nemu potom cena.

Zaujímavé na produktoch tejto značky sú samozrejme kombinácie vôní, ale inak na nej nenachádzam nič, čím by sa vymykala z drogérkového priemeru. Ešte chcem od nich skúsiť nejakú sprchovaciu penu prípadne mydlo na ruky; sama som zvedavá, či ma chytia za srdce.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s