dekoratívka · Dior · pletovka

RECENZIA: Dior Addict Lip Glow to the Max

V dnešnej recenzii predstavím balzam na pery, ktorý v sebe kombinuje starostlivosť s dekoratívnou zložkou. Z radu Addict od značky Dior som už mala cukrový peeling na pery, ktorý som si veľmi obľúbila, a zaujali ma aj dvojfarebné balzamy s podtitulom Lip Glow to the Max.

IMG_2829

Výber odtieňa nebol úplne jednoduchý a jednoznačný. Celkovo ich je v ponuke sedem a ako som písala vo wishlistovom článku, v predvýbere som mala (samozrejme) 207 Raspberry a 212 Rosewood. Malinový sa však ukázal ako príliš svetlý a na mojich tmavších perách by vyzeral komicky. Ružové drevo zasa napriek názvu ťahalo do oranžova a to mu vystavilo jasnú stopku. Nakoniec som zvolila ten najtmavší variant – 206 Berry, bobuľový odtieň s jemnou perleťou.

Ak som v lete použila nejaké “farbičky” na tvár, okrem ceruziek na obočie to bol práve tento balzam. Nielen, že perám dodá krásnu sviežu farbu (pomerne nápadnú, ale takéto “výstrelky” podľa mňa k letu patria), ale vďaka obsahu mangového masla ich aj hydratuje a zjemní. Vonia (a chutí) mentolovo; bez toho by som sa zaobišla, ale rovnakú parfumáciu mal aj spomenutý peeling, takže som na ňu už bola zvyknutá a vedela som, čo mám očakávať.

FotoJet (9)

Nebudem písať, že Lip Glow je must-have, ale mňa tento balzam baví. Jednak svojim roztomilým dizajnom, ktorý mi pripomína nejaký cukrík alebo lízatko, a potom samozrejme svojou zaujímavou farbou. Pre niekoho by tá perleť mohla byť trochu mimo komfortnú zónu, ale mne sa práve páči, že na perách vytvára mokrý a šťavnatý efekt. Čo sa týka výdrže, nečakajte zázraky, stále hovoríme o balzame, a to nebývajú práve vzorové držiaky. Ale výhodou je, že sa po jedle či pití dá znovu aplikovať takpovediac za pochodu a bez pomoci zrkadla.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s